Imprezy

                                         
                                               

Planowane Imprezy Związkowe w 2019r.

15 luty - Bal Karnawałowy organizowany z Tauron Legnica

17 maja – turniej wędkarski Eliminacje do turnieju Zarządu Regionu

02 czerwiec - Krzeszów

08 czerwiec - Festyn sportowy

27-30 czerwiec - Wycieczka – ,,Węgry - Budapeszt”

31 sierpnia - Festyn rodzinny

14-15 września - pielgrzymka do Częstochowy.

27 września –impreza  z okazji 39 Rocznicy Powstania  NSZZ  

Zapraszamy członków NSZZ ,,Solidarność "  Energetyka Lubin do aktywnego udziału w/wy. imprezach.

                                                                                             

   ==============================================================================                                  

Komisja Zakładowa  solidarnoscpng

                           
Zaprasza na
FESTYN SPORTOWY
Organizowany w dniu 09.czerwca 2018 od godz.10 do godz.18.
Przez Organizacje Zakładowe NSZZ ,,Solidarność”

Energetyka Lubin - Tauron Legnica

konkurencje :Turniej Piłkarski Przeciąganie liny
zapisy chętnych oraz deklaracje w jakiej konkurencji uczestnik chce wystąpić
do dnia 30 maja 2018r.
wpisowe 30 zł
Zapewniamy transport ,poczęstunek oraz dobrą zabawę.                        

 ===============================================================================


Zapraszamy na
IV TURNIEJ Wędkarski
NSZZ ,,Solidarność” Energetyka Lubin
turniej odbędzie się w Buczynie
w dniu 11.05.2018 od godz. 15:00 - 19:00

Zapisy do 8 maja !!!



==============================================================================

Planowane Imprezy Związkowe w 2018r.


11 majaturniej wędkarski Eliminacje do turnieju Zarządu Regionu 
09 czerwiec- Festyn sportowy

27 czerwiec-1 Lipca - Wycieczka -,,Polska Wschodnia - Litwa”
15-16 września - pielgrzymka do Częstochowy.
28 września –impreza  z okazji 38 Rocznicy Powstania  NSZZ   ,,Solidarność" 
   

 Zapraszamy członków NSZZ ,,Solidarność "  Energetyka Lubin do aktywnego udziału w/wy. imprezach.


----------------------------------------------------------------------------------------------- 


Zapisy przyjmują:

Eugeniusz Tatuśko W3

Anna Wydruk E2

Nonas Krzysztof ES

Tadeusz Jenda E3

Radosław Danek BZ

Rogalski Zbigniew E4, W4

Adam Brygider E1

Ewa Woźniak W1

Ryszard Wiśniowski OPN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.